Si s nami spokojný?
Odporučte nás a budete ešte spokojnejší!

Základný princíp nášho partnerského programu je taký jednoduchý ako výmena kryptomien s nami. Ak nás odporučíte svojim priateľom a známym, pripíšeme vám províziu zodpovedajúcu celkovo 21 % z poplatku účtovaného za výmenu v BTC, hĺbka 5. (Náš softvér vykoná výmenu na burze, ktorá je pre vás najvýhodnejšia).

Čo musiš urobit?

Jediné, čo musíte urobiť, je zdieľať svoj jedinečný odkaz na odporúčanie s tými, o ktorých viete, že by túto skvelú príležitosť radi vyskúšali. Stojí za to venovať pozornosť, aby ste im dali odkaz, ktorý od nás dostanete, a kliknite naň.

Prečo to funguje?

Pretože zo spätnej väzby našich zákazníkov vieme, že CoinCharlie dáva svojim zákazníkom to, čo sľubuje: rýchlu, transparentnú, jednoduchú výmenu, predaj alebo nákup. Vaši priatelia si ju okamžite obľúbia a budú našu stránku pravidelne používať.

Ako viete, ako ste na tom?

Veľký dôraz kladieme aj na transparentnosť v našom affiliate programe. Vo svojom užívateľskom účte si jednoducho a rýchlo urobíte predstavu, ako ste na tom s províziou.

Kedy dostanete províziu?

Vaša provízia je automaticky pripísaná v BTC po každej transakcii. Odoslanie a na konci mesiaca si ho môžete preniesť na vami zadanú adresu peňaženky alebo ho dokonca uložiť na BitPad v peňaženke, prípadne si ho môžete previesť aj na eurá či forinty, ak ho výška provízie dosiahne tých 50 eur.

Si pripravený?

Ak sa chcete zapojiť do Partnerského programu CoinCharlie, stačí sa zaregistrovať na CoinCharlie.com (iba ak ste tak ešte neurobili) a uviesť svoj zámer vo svojom účte. Podrobné podmienky si môžete prečítať tu, stojí za to sa do nej ponoriť, pretože obsahuje množstvo ďalších užitočných informácií a praktických detailov (a ak sa chcete pripojiť, musíte ju prijať).

Časté otázky

Kliknite na tlačidlo registrácie, zadajte platnú e-mailovú adresu a silné heslo a už ste na ceste k automatizovanej, rýchlej výmene, predaju a nákupu kryptomien.

KYC (Know Your Customer) znamená v maďarčine identifikáciu zákazníka. Je zákonnou požiadavkou, že naše služby prechodu môžete využívať len po identifikácii zákazníka. Zákon presne špecifikuje, aký typ identifikácie sa pri akej sume vyžaduje.

Ako! Dávame vám slobodu: môžete mať externú peňaženku a u nás môžete mať aj ľahko použiteľnú kryptopeňaženku.

Jednoducho kliknite na tlačidlo prihlásenia, zadajte svoju e-mailovú adresu, heslo a môžete začať. (Ak ste zabudli, môžete požiadať o upomienku na uvedenú e-mailovú adresu.)

Akonáhle váš prevod príde, výmena prebehne takmer okamžite a kredit je pripísaný na váš účet. Prevod z Maďarska je takmer okamžitý, zo zahraničia zvyčajne trvá 1 pracovný deň. Ako rýchlo k vám zakúpené Krypto dorazí, závisí od aktuálneho vyťaženia siete Coinu.

Či už je smer FIAT-Crypto alebo Crypto-FIAT, vždy používame kurz v čase prijatia sumy.

Licencia Virtual Currency Service je pre vás zárukou autenticity, hovorí, že nám môžete dôverovať, splnili sme najprísnejšie požiadavky, naše aktivity sú neustále monitorované FIU (Financial Intelligence Unit).

Áno, len preto, že vás naše poistenie chráni, nečakajú vás žiadne nepríjemné prekvapenia.

Náš zákaznícky servis môžete kontaktovať v maďarčine a angličtine na adrese [email protected]. Odpoveď dostanete do 24 hodín.