Často kladené otázky

Kliknite na tlačidlo registrácie, zadajte platnú e-mailovú adresu a silné heslo a už ste na ceste k automatizovanej, rýchlej výmene, predaju a nákupu kryptomien.

KYC (Know Your Customer) znamená v maďarčine identifikáciu zákazníka. Je zákonnou požiadavkou, že naše služby prechodu môžete využívať len po identifikácii zákazníka. Zákon presne špecifikuje, aký typ identifikácie sa pri akej sume vyžaduje.

Ako! Dávame vám slobodu: môžete mať externú peňaženku a u nás môžete mať aj ľahko použiteľnú kryptopeňaženku.

Jednoducho kliknite na tlačidlo prihlásenia, zadajte svoju e-mailovú adresu, heslo a môžete začať. (Ak ste zabudli, môžete požiadať o upomienku na uvedenú e-mailovú adresu.)

A vásárlás/eladás minimális  tranzakciónkénti értéke 70,- euró vagy 30.000,- forint, vagy ennek megfelelő kriptovaluta.

A vásárlás/eladás maximális  tranzakciónkénti értéke 10.000,- euró vagy 5.000.000,- forint, vagy ennek megfelelő kriptovaluta.

Akonáhle váš prevod príde, výmena prebehne takmer okamžite a kredit je pripísaný na váš účet. Prevod z Maďarska je takmer okamžitý, zo zahraničia zvyčajne trvá 1 pracovný deň. To, ako rýchlo k vám zakúpené Krypto dorazí, závisí od aktuálnej záťaže siete Coinu.

Či už je smer FIAT-Crypto alebo Crypto-FIAT, vždy používame výmenný kurz v čase prijatia sumy.

Licencia Virtual Currency Service je pre vás zárukou autenticity, hovorí, že nám môžete dôverovať, splnili sme najprísnejšie požiadavky, naše aktivity sú neustále monitorované FIU (Financial Intelligence Unit).

Áno, len preto, že vás naše poistenie chráni, nečakajú vás žiadne nepríjemné prekvapenia.

Náš zákaznícky servis môžete kontaktovať v maďarčine a angličtine na adrese [email protected]. Odpoveď dostanete do 24 hodín.